Zakładanie paneli słonecznych

Montaż paneli słonecznych

W warunkach nasłonecznienia, jakie występują na terenie Polski, z każdego kilowata zainstalowanej mocy szczytowej instalacji fotowoltaicznej (kWp) może powstać blisko 1000 kWh energii elektrycznej.

EasyEnergySolar jest dostawcą najnowszych technologii z branży fotowoltaicznej. Zapewniamy kompleksową obsługę: od konsultacji po podłączenie i serwis urządzeń. Nasza kadra wyszkolonych instalatorów działa na terenie stolicy Wielkopolski, Poznania i okolic. Oferujemy kompleksową realizację, dostarczamy sprzęt fotowoltaiczny tylko renomowanych producentów. Montaże paneli przeprowadzane są tylko przez doświadczonych specjalistów z branży fotowoltaicznej.

Decydując się na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy do 10 kW, można odebrać nawet 80% energii wysłanej do sieci!
Pozostałe 20% to koszty magazynowania energii przez sieć elektroenergetyczną
Prawdziwe zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi pojawiło się wraz z uchwaleniem przepisów, które pozwalają na przesyłanie nadmiaru energii elektrycznej wyprodukowanej przez zainstalowaną w domu instalację fotowoltaiczną do sieci elektroenergetycznej i wykorzystywanie jej w innym momencie, dogodnym dla inwestora (tak zwanego prosumenta).

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dbając o jego zadowolenie ze świadczonej usługi

Ochrona odgromowa systemów fotowoltaicznych

Systemy fotowoltaiczne są obarczone znacznym ryzykiem szkód piorunowych. Gdy instalacja jest szczególnie wyeksponowana, to znaczy gdy wokół niej nie ma innych obiektów, należy ją chronić przed bezpośrednim uderzeniem pioruna za pomocą zwodów wyznaczających strefę ochronną, wewnątrz której znajdują się wszystkie panele. Jeżeli budynek, na którym montuje się panele, ma zewnętrzną instalację odgromową, to trzeba zwrócić uwagę na zachowanie wymaganych bezpiecznych odstępów paneli od urządzenia piorunochronnego. Jeśli w budynku nie ma instalacji zewnętrznej, nie wykonuje się jej wyłącznie dla instalacji fotowoltaicznej, bo mogłoby to spowodować indukowanie przez nią szkodliwych przepięć.

Fotowoltaika to inwestycja!

Ofertę kierujemy do
— sektora biznesowego: firm i przedsiębiorstw
— rolników, właścicieli gruntów
— prywatnych osób

Firma Easy Energy Solar wykonuje montaż paneli słonecznych i fotowoltaiki na terenie miast z Wielkopolski: Poznań, Leszno, Śrem, Kościan, Września, Jarocin, Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Szamotuły Oborniki Wielkopolskie, Gniezno, Mosina, Konin, Swarzędz, Ostrów Wielkopolski i okolice.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami,
chętnie pomożemy!

Zapytaj o wycenę