Fotowoltaika Poznań

Instalacje Fotowoltaiczne Poznań, Panele Słoneczne Poznań. Sprzedaż, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych dla domów i firm z Poznania.

  • Bezpłatna wycena i doradztwo
  • Do 25 lat gwarancji!
  • 5 000 zł z Programu „MÓJ PRĄD”

Poznaj ofertę fotowoltaiki dla domów i firm z Poznania

EasyEnergySolar jest dostawcą najnowszych technologii solarnych w branży fotowoltaicznej dla klientów z Poznania i okolic.

Zapewniamy kompleksową obsługę od konsultacji po podłączenie i serwis urządzeń. Nasza kadra wyszkolonych instalatorów działa na terenie całej Wielkopolski, ale przede wszystkim w Poznaniu.
Oferujemy kompleksową realizację instalacji fotowoltaicznych w Poznaniu:

– Przeprowadzamy audyt fotowoltaiczny, by sprawdzić, czy dana inwestycja będzie w ogóle możliwa i w jakim stopniu jest ona opłacalna,
– Zaprojektujemy instalację fotowoltaiczną idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb,
– Pomożemy w zdobyciu środków na instalację fotowoltaiczną: dostarczamy instalacje fotowoltaiczne objęte wsparciem finansowym w ramach dostępnych programów wspierających
– Dostarczamy sprzęt fotowoltaiczny tylko renomowanych producentów,
– Zamontujemy instalacje, panele słoneczne. Montaże przeprowadzane są tylko przez doświadczonych specjalistów z branży fotowoltaicznej
– Dajemy gwarancję po wykonaniu zlecenia, zapewniamy profesjonalny kontakt i pomoc

Działamy na profesjonalnym sprzęcie, który przyspiesza pracę, gwarantując jej wysoką jakość. Posiadamy własne zaplecze narzędziowo-maszynowe, dzięki któremu jesteśmy niezależni od innych firm. Dbamy o szczegóły, jesteśmy rzetelni i dotrzymujemy ustalonych terminów. Na cenę, którą zawsze ustalany indywidualnie, ma wpływ zakres wykonanych prac. Kalkulację kosztów przygotowujemy dla Państwa bezpłatnie. Jeżeli mają Państwo, jakieś pytania, chętnie pomożemy.

Fotowoltaika dla domu | Oferta Poznań

Fotowoltaika dla klientów indywidualnych, prywatnych z Poznania i całej Wielkopolski. Wykorzystaj słońce i
zredukuj wydatki za prąd do minimum!

Korzyści wynikające z posiadania instalacji fotowoltaicznej na dachu domu stają się coraz większe. Wszystko za sprawą nowej Ustawie o OZE, która pozwala między innymi na bilansowanie energii w systemie upustów. Decydując się na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy do 10 kW, możemy odebrać nawet 80% energii wysłanej do sieci! Pozostałe 20% to koszty magazynowania energii przez sieć elektroenergetyczną. Z czasem przybywa mikroinstalacji fotowoltaicznych instalowanych na naszych domach, garażach czy budynkach gospodarczych. Posiadacze nowoczesnych technologii solarnych: paneli słonecznych, stają się prosumentami. Oznacza to, że zostali producentami, a nie tylko konsumentami energii elektrycznej.

Instalujemy panele dla domu renomowanych firm: QCELLS, LONGi Solar, JinkoSolar, Exe Solar, Ja Solar

Fotowoltaika dla domu- Poznań, czytaj więcej >>

Fotowoltaika dla firmy | Oferta dla sektora biznesowego z Poznania

Potraktuj instalację fotowoltaiczną jako opłacalną INWESTYCJĘ dla firmy. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązani dla firm z Poznania. Zminimalizuj koszty za energię nawet do 80%.

Jeżeli prowadzisz firmę i posiadasz niezagospodarowaną powierzchnię dachu, gruntu to warto rozważyć instalację fotowoltaiki. Korzyści z instalacji fotowoltaicznej w firmie jest coraz więcej. Oprócz zminimalizowania kosztów za energię elektryczną: nawet do 80%. Potraktuj instalację jako inwestycję firmową, odlicz pełny VAT na poziomie 23%. Pamiętaj, jest to twój KOSZT, jaki ponosi Twój biznes!

Nie posiadasz środków, skorzystaj z wielu programów pomocowych lub popularnej formy finansowania, jaką jest leasing. Raty leasingowe możesz rozłożyć nawet na 6 lat i cieszyć się z comiesięcznego kosztu (leasing operacyjny) i pełnego odliczenia VAT.

Fotowoltaika dla firmy- Poznań, czytaj więcej >>

Fotowoltaika dla rolników

Poznaj zalety instalacji fotowoltaicznej dla gospodarstw rolnych | Oferta dla rolników z Poznania i okolic

Do wielu zalet, jakie daje zainstalowanie, technologii solarnej w gospodarstwie wymienić możemy przede wszystkim niezależność energetyczna. Dodatkowo redukcję rachunków za prąd niekiedy nawet o 90%. Możliwość odpisów, czyli amortyzację zainwestowanych środków w instalację fotowoltaiczną poprzez odpisy, od podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym. Możliwość obniżenia podatku rolnego poprzez wykorzystanie 25% ulgi inwestycyjnej. Zwiększenie oceny wniosków o dotacje z PROW o 5 punktów oraz dbałość o środowisko i zwiększenie prestiżu gospodarstwa.

Fotowoltaika dla rolników- Poznań, czytaj więcej >>

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem zielonej energii i decydują się na rozwiązania jakie oferuje fotowoltaika, to warto przeprowadzić audyt przed założeniem instalacji. Należy upewnić się, czy instalacja którą planujemy będzie dla nas korzystna finansowo. Dla klientów z Poznania i okolic, oferujemy bezpłatny audyt a dzięki wnikliwej analizie zapewnimy Państwu najlepsze rozwiązania instalacji fotowoltaiki i paneli słonecznych.

Poznaj ofertę fotowoltaiki dla domów i firma z Poznania

Masz pytanie dotyczące fotowoltaiki?
Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Scroll to Top
Zapytaj o wycenę